Igazgatási ügyintéző [Hungary]

KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám: 44461
Intézményi iktatószám: 1/621/2023

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

GYÖNGYÖSI KÖZÖS ÖNKORMÁNYZATI HIVATAL
pályázatot hirdet Közszolgálati jogviszony (Kttv.) keretében

Igazgatási ügyintéző

Munkakör/feladatkör betöltésére.
Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Jegyzői birtokvédelmi eljárások lefolytatása, szükség esetén helyszíni szemle és tárgyalás tartása, birtok-védelmi döntések előkészítése, végrehajtási eljárások lefolytatása, közérdekű bejelentések és panaszok kivizsgálása, a vonatkozó jogszabályok szerinti intézkedés megtétele. Önkormányzati rendelet szerinti közösségi, kisebb súlyú szabálysértések elkövetőivel szembeni eljárások lefolytatása, bírság kiszabása, végrehajtása. Szakigazgatási feladatok (ipari tevékenység, telepengedély, kereskedelmi működési engedély, bejelentés, helyszíni ellenőrzés, kereskedelmi szálláshelyek engedélyezése és ellenőrzése) ellátása.
Betöltendő állás szakmacsoportja: önkormányzat
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Hatósági jogalkalmazási
Betöltendő állás jogviszonya: Közszolgálati jogviszony (Kttv.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozatlan, 41 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Gyöngyös
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): A pályázathoz mellékelni kell a pályázó hozzájárulását ahhoz, hogy a pályázat kiírója, valamint a döntéshozatalban részt vevő személyek a pályázó személyes adatait megismerhessék, azt a pályázat elbírálásához szükséges mértékben és időtartamig kezeljék.
Feltételek, előnyök
Pályázati feltételek
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
Büntetlen előélet
Cselekvőképesség
Magyar állampolgárság
Vagyonnyilatkozattételi eljárás lefolytatása
Erkölcsi bizonyítvány
Elvárt végzettség/képesítés:
6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Egyéb végzettség, Felsőoktatásban szerzett közszolgálati, gazdaságtudományi, természettudományi, bölcsészettudományi szakképzettség
6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Egyéb végzettség, Felsőoktatásban szerzett társadalomtudományi, hittudományi, jogi, műszaki szakképzettség
6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Egyéb végzettség, Felsőoktatásban szerzett szakképzettség és informatikai, ügyviteli, közgazdasági, közszolgálati, jogi szakképesítés
Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
Microsoft Office, internet alapú alkalmazások felhasználó szintű ismerete.
Az alkalmazás feltétele 3 hónapnál nem régebbi, közszolgálati tevékenységre irányuló hatósági erkölcsi bizonyítvány beszerzése, melyet legkésőbb a foglalkoztatási döntésig kell benyújtani
Pályázni részletes, fényképpel ellátott, a pályázó szakmai és személyes motivációit, kompetenciáját is tartalmazó részletes szakmai önéletrajz, továbbá a képzettségre és egyéb képesítésekre vonatkozó okiratok másolatának benyújtásával lehet.
Pályázat elbírálása során előnyt jelent
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem
Egyéb pályázati előnyök:
Gyöngyösi vagy Gyöngyös környéki lakóhely, közigazgatásban, illetve a munkakör tartalmának megfelelő területen szerzett szakmai tapasztalat, közigazgatási alapvizsga és/vagy szakvizsga.
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
Adatkezelési nyilatkozat
Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
A pályázat benyújtásának határideje: 2023.11.22. 00:00
A pályázat elbírálásának módja: A kizárólag elektronikus úton történő jelentkezés érvénytelennek minősül. Érdeklődni a 37/510-329 telefonszámon, dr. Horváth Gábor közigazgatási igazgatónál, illetve 37/510-330 telefonszámon dr. Kádas Tibor igazgató-helyettesnél lehet.
A pályázat elbírálásának határideje: 2023.11.29. 00:00
A pályázati kiírás további közzétételének helye: Ingyen Piac, Gyöngyös Város Honlapja, Médiaközpont Nonprofit Kft.
Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.12.01.
Publikálás tervezett időpontja: 2023.11.13.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály alapján a pályázatot kiíró szerv felel.

Post a Comment

Previous Post Next Post

نموذج الاتصال