Wagowy [Poland]

Wagowy w ZPM Bydgoszcz, ul. Niklowa 4

SM MLEKPOL Twórca takich marek jak „Łaciate”, „Milko” i „Mazurski Smak”,
a także jeden z dwudziestu najwiekszych przetwórców mleka w Europie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Atrakcyjny system wynagradzania.
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o prace w systemie 3-zmianowym.
  • Pakiet socjalny.
  • Ubezpieczenie grupowe dla pracownika i członków rodziny.

Zakres obowiązków:

  • Wysyłka i przyjmowanie surowca dostarczonego do Oddziału.
  • Nadzór nad praca Kierowcy podczas wysyłki / przyjęcia surowca.
  • Prowadzenie mycia i dezynfekcji oraz utrzymanie pomieszczeń i sprzętu w należytej czystości.
  • Postępowanie zgodnie z obowiązujaca dokumentacja
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakoęci.
  • Przestrzeganie ustalonych zasad w zakresie higieny i bezpieczeństwa żywności.

Oczekujemy:

  • Umiejetności pracy w zespole i dobrej organizacji pracy.
  • Sumienności, zaangażowania i chęci zdobywania wiedzy.
  • Odpowiedzialności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na e-mail: kadry.bydgoszcz@mlekpol.com.pl lub dostarczenie do działu KADR, ul. Niklowa 4 – Osowa Góra.

Zadzwoń: (52) 582-72-00

Post a Comment

Previous Post Next Post

نموذج الاتصال