ÉPÍTÉSZ SZERKESZTŐ [Hungary]

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretsz tervezni és szívesen fejlődnél tovább egy tapasztalt, támogató csapatban?
Ez a lehetőség most Neked szól!
Partnerünk, közel 30 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat.
Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSZ SZERKESZTŐ
Feladatok, melyekben számítanak Rád:
  • Homlokzatburkolati rendszerek gyártmánytervezése
  • Tervek ellenőrzése gyárthatóság szempontjából
  • Anyagigényének összeállítása
  • Műszaki dokumentáció, gyártmánytervek biztosítása a termelőüzem részére
  • Szerelési, kitűzési tervek készítése a projektmenedzsment részére
Az ehhez szükséges szakmai ismeretek és tulajdonságok:
  • Gépész-, illetve magasépítész technikus vagy felsőfokú gépész-, építő-, építészmérnöki végzettség
  • Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Tervezőprogram (AutoCAD) gyakorlott, felhasználói szintű ismerete
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés és problémamegoldó hozzáállás
Előnyt jelent:
  • Homlokzatburkolati rendszerek tervezésében szerzett 3 éves vagy annál hosszabb szakmai tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz és tapasztalathoz illő, korrekt juttatási rendszer
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Támogató, fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Home office lehetőség
Munkavégzés helye: Szeged/részmunkaidőben home office is lehetséges

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Post a Comment

Previous Post Next Post

نموذج الاتصال